Panjur ve Sineklik

Winkepenk Kesiti

Winkepenk

Winkepenk pvc kepenk sistemleri uygulandığı alanlarda maksimum güneş kontrolü sağlar. Olumsuz hava şartları ve dış etkenlere karşı koruma da sağlayan kepenk sistemleri güvenli bir ortam yaratırken ısı tasarrufu için de alternatif bir çözüm yaratır.

winkepenkpng_27-10-2020_11-49-09.png
Winstor Kesiti

Winstor

Dışarıda hava koşulları ne olursa olsun mevsimlerin kontrolünü sağlayan tüm PVC pencere ve kapı sistemleri ile uyumlu, şık tasarımı ve üstün yalıtım kalitesi ile benzersizdir.

winstorpng_27-10-2020_11-47-52.png

Dıştan Takma Panjur

Dıştan Takma Panjur Mevcut pencerelere sonradan monte edilebilen panjur sistemidir. Sağladığı güvenlik ve caydırıcılık özelliği konutlarda tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden biridir. 

kisspng-window-blinds-shades-roller-shut
ANKARA-SİNEKLİK.png.webp

Plise Sineklik

Plise sineklik sistemi, kapı ve pencerelere uygulanabilen kullanımı kolay ve ihtiyaç olmadığında gizlenebilen bir sineklik çeşitidir. Tül ihtiyaca göre istediğiniz yöne hareket edebilir şekilde üretilir.

mrp-130-en.png

Sürme Sineklik

Sürme sineklik sistemi, kapı ve pencerelere uygulanabilen kullanımı kolay üzerinde hareket ettiği ray sayesinde konforlu bir kullanım sağlamaktadır. Tül ihtiyaca göre istediğiniz yöne hareket edebilmektedir.

unnamed.png

Menteşeli Sineklik

Ekonomik ve kullanımı kolay bir sineklik türüdür. Temizlenmesi kolay ve düşük maliyeti ile kapı ve pencerelerde kullanılabilir. Kedi tülü uygulaması yapılabilmektedir.